8 iemesli, kāpēc vērts iegādāties jaunas brilles (infografiks)

  1. Acis biežāk nogurst vai redze kļuvusi miglaina? Tā varētu būt pazīme, ka tava redze ir mainījusies un esošās brilles vairs nekalpo pilnvērtīgi. Pirms pērc jaunas brilles, pārliecinies par redzes izmaiņām, lai varētu pasūtīt piemērotas brilles pēc aktuālās receptes. 
  2. Galvassāpēm var būt dažādi iemesli. Viens no tiem – novecojusi redzes korekcija brillēs, kas neatbilst aktuālajām vajadzībām. Atkārtota redzes pārbaude un jaunas, atbilstošas brilles var novērst šo galvassāpju cēloni un būtiski uzlabot pašsajūtu. 
  3. Acu miegšana lieki sasprindzina acis, liekot tām ātrāk nogurt. Turklāt ar laiku ap acīm un pierē sāk veidoties krunciņas. Pareiza un atbilstoša briļļu redzes korekcija var palīdzēt izvairīties no tā. Noteikti veiciet redzes pārbaudi pie redzes speciālista, lai atjaunotu savu briļļu recepti un izvairītos no nepatīkamās acu miegšanas. 
  4. Rokas “kļuvušas par īsu”? Ja regulāri pieķer sevi pie roku stiepšanas un pareizā attāluma un apgaismojuma meklēšanas, lai labāk salasītu tekstu, tas var būt skaidrs signāls, ka iepriekšējā briļļu recepte ir novecojusi, un nepieciešama aktuāla briļļu recepte, lai izgatavotu jaunas, ērtas brilles.
  5. Regulāri izmantojot brilles, tās nolietojas. Briļļu ietvars ar laiku deformējas un vairs tik ērti “nesēž” uz deguna, briļļu kājiņas vairs neturas cieši aiz ausīm, slīd nost, tās regulāri jāpiekārto. Tas viss rada neērtības un diskomfortu. Ar laiku nolietojas arī briļļu lēcas un to pārklājumi, kas rada papildu slodzi acīm un apgrūtina redzēšanu, īpaši vadot automašīnu vai strādājot pie datora.
  6. Ikvienam ieteicams veikt profilaktisku redzes pārbaudi vismaz reizi divos gados. Pat ja šķiet, ka redze kopumā nav mainījusies, arī sīkas izmaiņas var radīt redzes diskomfortu. Regulāra redzes pārbaude ļauj šīs izmaiņas laikus atklāt un novērst.
  7. Mainoties darba videi, aprīkojumam un apgaismojumam, var mainīties vai pat palielināties redzes slodze. Novecojušas vai darba videi neatbilstošas brilles  var radīt diskomfortu acīm. Lai uzlabotu redzes komfortu, var būt nepieciešamas jaunas brilles.
  8. Mode un tehnoloģijas strauji mainās arī briļļu pasaulē. Tāpēc palutiniet sevi ar jaunām mūsdienīgām brillēm tās ne tikai uzlabos redzes komfortu, bet arī piešķirs ikdienai elegantu akcentu!