Optometrists – redzes aprūpes speciālists

Optometrists ir redzes aprūpes speciālists, kurš profesionāli pārbauda redzi, lai novērtētu redzes kvalitāti, redzes funkcijas un acu struktūru, diagnosticē acu slimības, kā arī izraksta redzes korekcijas līdzekļus, ja tādi ir nepieciešami. 

Optometrists — primārais redzes speciālists

Gluži kā ģimenes ārsts optometrists ir pirmais, ar kuru Jūs varat konsultēties, ja ir sūdzības par redzes kvalitāti, vai vienkārši profilaktiski veikt gadskārtējo redzes pārbaudi, lai būtu drošs, ka ar redzi un acu veselību viss ir kārtībā. Optometrists ir kvalificēts veikt redzes pārbaudi, izrakstīt briļļu un/vai kontaktlēcu recepti, sniegt konsultācijas, diagnosticēt acu slimības un, ja nepieciešams, ieteikt papildu izmeklējumus.

Kad ir ieteicams pārbaudīt redzi pie optometristaMiglojas redze tuvumā

Miglojas redze tālumā

Ir grūti lasīt

Sāp acis

Sausas acis

Graušanas sajūta acīsPieteikties redzes pārbaudei

Piesakieties redzes pārbaudei pie kvalificētiem speciālistiem. Varbūt Jums vēlamajā redzes pārbaudes vietā konsultācija ir pieejama jau rīt!

Redzes pārbaude pie optometrista

Redzes pārbaude pie optometrista ilgst aptuveni 30 minūtes, un tās laikā tiek veikti dažādi mērījumi un sniegta konsultācija.

  1. Redzes pārbaude

Redzes pārbaudes laikā optometrists veic acu funkcionālos izmeklējumus, kā arī pārbauda acu veselību. Redzes pārbaude notiek ar mūsdienīgām iekārtām, tādēļ tā ir absolūti nesāpīga, ātra un droša.

  1. Konsultācija

Optometrists dos padomus, kā ikdienā rūpēties par redzi un acu higiēnu un kā mazināt dažādu ārējo apstākļu negatīvo ietekmi uz redzi un acu veselību. Optometrists atbildēs arī uz Jūsu jautājumiem par redzes korekcijas līdzekļiem, to kopšanu, Jūsu dzīvesveidam un acu veselībai piemērotāko risinājumu.

  1. Rezultāti

Pēc redzes pārbaudes Jūs saņemsiet izrakstu ar pārbaudes rezultātiem un, ja nepieciešams, arī speciālista slēdzienu. Ideālā gadījumā Jums nebūs nepieciešami redzes korekcijas līdzekļi. Ja tādi ir nepieciešami, Jūs saņemsiet briļļu un/vai kontaktlēcu recepti, pēc kuras var pasūtīt izrakstīto korekcijas līdzekli.

Redzes pārbaudes cenas

Mūsu redzes pārbaudes cenas ir vienotas visā mūsu tīklā. Redzes pārbaudes cena ar klienta karti ir tikai 20 EUR gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Apskatiet redzes pārbaudes cenas.

Optometristu ieteikumi acu veselībaiRīkojieties laikus
Lai arī ideāli būtu pārbaudīt redzi reizi gadā, ne vienmēr tas ir iespējams. Ja pamanāt, ka Jums ir pasliktinājusies redze tuvumā vai tālumā, tā miglojas, ir regulāras galvassāpes vai citi nepatīkami simptomi, nekavējoties pārbaudiet redzi.

Nebaidieties
Lielākā daļa personu, kam ir nepieciešama redzes korekcija, to neizmanto. Mūsdienu briļļu ietvari ir stilīgi aksesuāri un kontaktlēcas nav kaitīgas acu veselībai. Jūs tās pat nejutīsiet. Nebaidieties izmantot redzes korekcijas iespējas, jo Jūsu dzīves kvalitāte būtiski uzlabosies!

Rūpējieties
Jūsu redzes kvalitāte var mainīties, tāpēc tiem, kas izmanto redzes korekcijas līdzekļus, iesakām reizi gadā pārbaudīt redzi. Optikas nozare nepārtraukti attīstās. Konsultācijā Jūs varat uzzināt arī par jauniem risinājumiem, kas Jums varētu būt aktuāli.Pieteikties redzes pārbaudei

Piesakieties redzes pārbaudei pie kvalificētiem speciālistiem. Varbūt Jums vēlamajā redzes pārbaudes vietā konsultācija ir pieejama jau rīt!Vai vēlaties uzzināt vairāk par redzes pārbaudi pie optometrista?

  • Acu slimības
  • Slikta redze tālumā
  • Pēkšņi miglojas redze – ko darīt?
  • Saulesbrilles autovadītājiem – ko ņemt vērā, tās izvēloties?