Vienkārša acs spiediena kontrole ar iCare HOME2

Paaugstināts acs iekšējais spiediens ir vienīgais maināmais glaukomas riska faktors. Tas padara regulāru acs iekšējā spiediena uzraudzību par svarīgu līdzekli glaukomas ārstēšanā.
Iespēja izmērīt savu acs spiedienu dažādos dienas laikos kā daļu no ikdienas rutīnas, sniedz visaptverošu priekšstatu par reālajām acs spiediena svārstībām un ārstēšanas efektivitāti. Izmantojot šo papildu informāciju, ārsts, iespējams, varēs efektīvāk personalizēt ārstēšanas plānu.

Izmēriet acs spiedienu, lai kur arī atrastos

iCare HOME2 tonometrs ir unikāls, vienkārši lietojams risinājums acs spiediena mērīšanai un uzraudzībai. Mērījumus var veikt bez piepūles, ārpus klīniskās vides.

Mērījumu veikšana ir ātra, viegla un droša ikdienas rutīnas ietvaros. Varat to veikt guļot gultā, atgāzties ērtā krēslā vai sēžot pie galda. iCare HOME2 tonometrs ir viegls, un, pateicoties īpaši izstrādātam korpusam, to ir viegli nēsāt līdzi.

Pārraugiet un kopīgojiet mērījumus ar savu ārstu

Pēc intraokulārā spiediena mērīšanas ar iCare HOME2 varat bez piepūles augšupielādēt un kopīgot savus acs spiediena datus ar savu redzes aprūpes speciālistu, izmantojot mobilo lietotni iCare PATIENT2. Šī mobilā lietotne pieejama gan Android, gan iOS ierīcēs.

Ilgtermiņa acs spiediena monitorings sniedz acu ārstam precīzu, uzticamu un reālu informāciju, kas var palīdzēt pielāgot personalizētu glaukomas ārstēšanas plānu.

Lai iegādātos tonometru vai uzzinātu vairāk, sazinieties ar kvalificētiem redzes aprūpes speciālistiem: 

  • Jelgavā – OptiO, t/c Vivo Centrs, Katoļu ielā 18, tālr. 28683247
  • Rīgā – OptiO, Marijas ielā 10, tālr. 27723177
  • Rīgā – Vision Express, Marijas ielā 3, tālr. 29338846